В листопаді 2008 року в мене виникла ідея створення чогось нового в Інтернеті, а саме Української соціальної мережі з патріотичним нахилом, якій не було аналогів на той час. Мене підтримав мій друг Дмитро Боровець, розпочалась кропітка робота, пошук потрібного двигуна для сайту, переклад всього контенту на українську, створення дизайну, виправлення несподіваних помилок. Ми були аматорами у створенні сайтів, тому ця робота зайняла у нас дуже багато часу і зусиль. У нас не було грошей на розкрутку сайту, послуги програмістів і дизайнерів.
 На початку 2009 року розпочали своє існування "Українці". Сайт був десь дуже далеко внизу в пошуку Google за ключовими словами "Українці" і "соціальна мережа", але ми вірили в наш проект і як могли розвивали його. Згодом почали з`являтись перші користувачі, які казали нам, що такий сайт був давно потрібним. Зараз сайт стрімко розвивається і вдосконалюється, кількість користувачів росте.
 "Українці" не є просто соціальною мережею схожою на всі інші, метою є не просто знайомства і приємне проведення часу, а розвиток патріотичного духу, популяризація української мови, культури та історії, згуртування нашої нації.

 Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до нас, ми відкриті до діалогу і прислухаємся до думки наших користувачів, більшість змін в нашій мережі відбувається за їх проханнями і пропозиціями.
 Слава Україні! Героям Слава!

Email:
Пароль:
 
Забули пароль?


Наша команда:

Сокач Роман
дізнатись більше

Боровець Дмитро
дізнатись більше

Андрій Литвиненко
дізнатись більше

Василь Прихидчук
дізнатись більше