Адміністрація розміщує Матеріали на Сайті в тому випадку, якщо вони відповідають технічним параметрам, вказаним в даній Угоді. Адміністрація сайту надає Користувачеві можливість розміщувати свої Матеріали на сайті ukrainci.org.ua на безкоштовній основі.
 Користувач розміщує свої Матеріали на Сайті, а також передає Адміністрації право надання широкого доступу до Матеріалів в межах даного ресурсу без виплати якої-небудь винагороди. Користувач погоджується з тим, що Адміністрація має право розміщувати на сторінках, що містять Матеріали Користувача, рекламні банери і оголошення, модифікувати Матеріали з метою розміщення реклами.
 Відповідальність за несанкціоноване копіювання і використання Матеріалів несуть особи і організації, Матеріали, що неправомочно використали, розміщену на даному ресурсі.
 До тих пір, поки не встановлене інше, всі особисті майнові і немайнові права на Матеріал належать Користувачеві, що розмістив їх. Користувач попереджений про встановлену чинним законодавством України відповідальності за неправомірне використання і розміщення чужих творів. У випадку якщо буде встановлено, що Користувач, що розмістив Матеріали, не є їх правовласником, ці Матеріали будуть вилучені з вільного доступу на першу вимогу законного правовласника протягом трьох днів з моменту здобуття письмового повідомлення (вимоги) поштою (не електронною).
 При розміщенні Матеріалу Адміністрація вказує псевдонім (нікнейм) Користувача, вказаний Користувачем при наданні Матеріалу.
 Розміщувані на Сайті Матеріали не повинні містити: матеріалів, які є незаконними, шкідливими, загрозливими, ображаючими моральність, честь і гідність, права і інтереси третіх осіб, що охороняються законом, наклепницькими, такими, що порушують авторські права, пропагують ненависть і дискримінацію людей по расовому, етнічному, статевому, соціальному ознакам, сприяючі розпалюванню релігійної, расової або міжнаціональної ворожнечі, такі, що містять сцени насильства, або нелюдяного поводження з тваринами, і так далі встановлених законом України «Про мораль» і Конституцією України; утиски прав меншин.

Email:
Пароль:
 
Забули пароль?